Strefa rodzica

Moment, w którym powierzacie Nam swoje pociechy bardzo często nie jest łatwy nie tylko dla dzieci ale również dla Was drogie mamy i tatusiowie. Tęsknota za tą małą kruszyną, z którą dopiero co spędzało się całe dnie aktywnie uczestnicząc w jej rozwoju, lęk o to czy żłobek da dziecku tyle uwagi, opieki i czułości ile ono potrzebuje?

W odpowiedzi na Wasze ogromne zaufanie, którym Nas obdarzacie, oddając nam Wasze maluszki pod opiekę, prezentujemy strefę specjalnie dla Was. W dniu zapisu dziecka do naszego żłobka, każdy z naszych podopiecznych otrzyma swoje własne konto/profil, na którym w miarę możliwości będziemy prezentować zdjęcia Waszych pociech oraz informację na temat ich rozwoju i poczynionych postępów.

Każdy profil odpowiada jednemu dziecku. Wszelkie materiały zamieszczane, związane są z tylko z nim a jedynymi osobami, które mają do niego dostęp są rodzice.

Mamy nadzieję, że dzięki temu, zmniejszymy dystans między Wami a waszymi dziećmi, damy możliwość uczestniczenia w ich życiu na tyle na ile to możliwe i chociaż trochę osłodzimy czas rozłąki.

(dostępny od września)