Rodzinne warsztaty stolarskie

Skandynawia – bliskość z naturą, minimalizm, prostota a przede wszystkim wszechobecne drewno od dużej do małej architektury. To wszystko pomogło Nam określić kierunek i kształt pierwszych zajęć z serii „Po godzinach”- czyli rodzinnych warsztatów stolarskich.

Istotą zajęć jest stworzenie miejsca, gdzie będziecie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności manualnych, zmysłu technicznego, rozwoju myślenia abstrakcyjnego i kreatywności, wyobraźni przestrzennej w kontakcie z drewnem oraz materiałami drewnopochodnymi i co najważniejsze spędzenia czasu w gronie rodzinnym.

W przeciągu 2 miesięcy (16 spotkania) umożliwimy Wam stworzenie kilkunastu małych projektów, którymi możecie pochwalić się w domu lub dać komuś na prezent oraz jednego dużego, którego losy zależeć będą od całej grupy (własny użytek w gronie uczestników, sprzedaż w celach charytatywnych itd.). Dzięki wiedzy z zakresu technik obróbki drewna będziemy tworzyć różnego rodzaju meble, zabawki, gry, pojazdy czy akcesoria wystroju wnętrz.

Warsztaty odbywać się będą w czwartek, sobotę (I grupa) oraz sobotę i niedzielę (II grupa) u Nas w Scandikids.

Warunkiem rozpoczęcia zajęć jest zebranie dwóch – 10 osobowych grup, składających się z dziecka w wieku 6+ oraz osoby dorosłej ( rodzica, dziadków, cioć itd.). Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy do zapisów drogą telefoniczną lub mailową.

About the author